AS070TN83 V.1

| Tauira tauira | AS070TN83 V.1 |
|---|---|
| Pae Waitohu | Aptus |
| Tuhinga | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Momo Raraunga | a-Si TFT-LCD |
| AS070TN83 V.1 Utu | Tono Tono me te Waa Whakahaere |
| Whakaatu Aratau | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Area Mahinga | 152.4×91.44 mm |
| Whakaahuatanga | 165×104 mm |
| Mata | |
| Whakatau Ratonga | 1000:1 (Typ.) |
| Ngā Tae Whakaatu | 262K (6-bit) , CIE1931 72% |
| Wā Whakautu | 15/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Tirohia te Angle | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Rautanga | 60Hz |
| Momo Momo | 3S9P WLED Embedded (LED Driver) |
| Atanga Waitohu | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Putanga Whakauru | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com he kaiwhakarato toa rongonui o Aptus AS070TN83 V.1.
Aptus AS070TN83 V.1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus AS070TN83 V.1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus AS070TN83 V.1 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus AS070TN83 V.1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
Aptus AS070TN83 V.1 he hou & nga taonga taketake e wātea ana i LCDs-Display.com, ko te utu mo te ra kotahi me te utu utu kore utu.
Mo te Aptus AS070TN83 V.1 pdf raraunga ranei nga taipitopito taipitopito o te Aptus AS070TN83 V.1 ranei atu Aptus LCDs, koa īmēra mai, ka hari tatou ki te whakarato i tetahi.
Tonoa tetahi korero mai i te Aptus AS070TN83 V.1 i te LCDs-Display.com. Īmēra: info@LCDs-Display.com
He kuputuhi mo "AS070TN83 V.1"
- Aptus AS070TN83 V.1
- AS070TN83 V.1 raupapa
- AS070TN83 V.1 te ahua
- AS070TN83 V.1 utu
- Kaihoko AS070TN83 V.1

